Дитячі книжки
Новорічна книга

novorichna-knigaНоворічна книга. Вірші та казки. — К.: Перо, 2010. — 80 с.: іл.

Анотація:

«Новорічна книга» поєднала в собі відомі зимові вірші українських авторів та добре знані казки, серед яких «Два Морози «Снігуронька», «Мороз Іванович» тощо. Разом з нею так легко перетворити холодний зимовий вечір на дивовижну подорож, повну пригод, див та незабутніх героїв, а допоможуть у цьому прекрасні ілюстрації.

 
У лісі народилася ялинка

jalinkaУ лісі народилася ялинка. Віршики та пісеньки. — К.: Перо, 2010. — 48 с.: іл.

Анотація:

До збірки ввійшли вірші та пісні як класиків, так у сучасних авторів, присвячені зимі, новорічним святам та розвагам. Завдяки чудовим, ніжним, пронизаним любов’ю та добротою ілюстраціям на сторінках книги оживають зайчики та білочки, снігові баби та павучки, дівчатка та хлопчики. І здається, що разом з цією книгою у ваш дім прийшло улюблене довгоочікуване свято – Новий рік.

 
Найкраща книга для читання від 3 до 6 років

naikrascha-kniga-3-6Найкраща книга для читання. Від. 1 до 3 років. Колискові, віршики та казки. — К.: Перо, 2010. — 112 с.: іл.

Анотація:

Пропоноване видання охоплює найкращі твори, які створені для дітей від трьох до шести років. У цій збірці є все: веселі і добрі вірші, повчальні історії, оповідання про тварин та природу, улюблені казки. Безперечно, книга стане чудовим подарунком для дитини та гармонійно доповнить домашню бібліотеку.

 
Перша книга малюка. Від двох до трьох років

persha-kniga-maluka-2-3Перша книга малюка. Від двох до трьох років. — К.: Перо, 2010. — 80 с.: іл.

Анотація:

Разом з цією книгою ви та ваш малюк матимете змогу не тільки читати казки, розгадувати загадки чи співати пісні, а й проведете перші заняття з вивчення цифр та літер. У цьому вам допоможуть яскраві ілюстрації та милі віршики, які перетворять процес читання на справжнє свято!

 
Перша книга малюка

persha-kniga-malukaПерша книга малюка. Від народження до двох років. — К.: Перо, 2009. — 80 с.: іл.

Анотація:

Основою гармонійного розвитку малюка є читання. Ця книжка включає у себе: забавки, колискові, віршики, казки та перші уроки з вивчення кольорів. Все це допоможе зробити заняття з дитиною справді цікавими та захопливими!

 
Пісеньки та забавки

pisenki-zabavkiПісеньки та забавки. Від. 3 років. — К.: Перо, 2009. — 64 с.: іл.

Анотація:

Віршики та пісеньки супроводжують дитину з найперших місяців життя. Мама колише малюка в руках, наспівуючи колискову. А коли маля підростає, розказує йому забавки.

У цій книзі ви знайдете найліпші пісеньки та забавки, які зроблять незабутніми хвилини проведені з малюком.

 
Віршики та загадки

virshiki-zagadkiВіршики та загадки. Від. 3 років / Переклад Л. Дубас. — К.: Перо, 2009. — 64 с.: іл.

Анотація:

Ніжність рук матусі, ласкавий промінчик сонця на шпалерах дитячої кімнати та улюблені іграшки — все це є невід’ємною частиною дивовижного світу дитини. Тому вірші та загадки, зібрані у цій книзі, неодмінно сподобаються малюкові. Нехай кожний його день буде сповнений цікавим читанням, веселими іграми та маленькими відкриттями!

 
Найкраща книга для читання від 1 до 3 років

naikrascha-knigaНайкраща книга для читання. Від 1 до 3 років. Колискові, віршики та казки. — К.: Перо, 2009. — 112 с.: іл.

Анотація:

У цій чудовій книзі зібрані забавки, загадки, колискові та віршики, а також улюблені казки малечі. Вони стануть найкращою скарбничкою для гарного та веселого настрою вашого малюка.

 
Найкраща книга для читання на ніч

na-nichНайкраща книга для читання на ніч. Колискові, віршики та казки. — К.: Перо, 2009. — 112 с.: іл.

Анотація:

Кожний вечір перед тим, як побажати доброї ночі своєму малюкові, ви читаєте йому казки і співаєте колискові. Величезним щастям, теплом та добром сповнені ці прекрасні хвилини!

Розгорніть цю цікаву книжку — у ній зібрані чудові колискові, віршики та казки для солодких снів вашої дитинки. І нехай кожний вечір буде чарівним!

 
Розумне курчатко

kurchatkoДубас Л. Розумне курчатко. Казка. — К.: Преса України, 2008. — 8 с.: іл.

 
Хто прокинувся раніше?

hto-prokinuvsaДубас Л. Хто прокинувся раніше? Вірші для дітей. — К.: Преса України, 2007. — 8 с.: іл.